Басейн купити в Великій Багачці

БрендBestway Тип бассейнаНадувной
БрендBestway Тип бассейнаКаркасный
БрендBestway Тип бассейнаКаркасный
БрендBestway Тип бассейнаНадувной
БрендBestway Тип бассейнаНадувной
БрендBestway Тип бассейнаНадувной
Показати ще 4 товари

Купити басейн в Великій Багачці

З настанням літнього сезону багато хто починає замислюватися про придбання басейну. Він допоможе освіжитися в спеку після важкого робочого дня, а для дітей стане відмінним місцем для ігор на весь день. Виникає питання: який басейн вибрати - надувний, каркасний, збірний або скловолоконний? У цих видів є свої переваги, головне - визначитися, що краще підійде саме Вам. Розглянемо докладніше кожен з них ....

Надувний басейн 

Надувний басейн в Великій Багачці бажано встановлювати на рівну площадку, яка повинна підходити під його форму і розмір. Її заздалегідь слід очистити від сміття і чагарників. Басейн краще не ставити під деревами, через падаюче листя і сучки він може швидко засмітитися.

Басейн з надувним дном дуже зручний у використанні: під нього не обов'язково сильно вирівнювати майданчик. Якщо в звичайному басейні через дрібних камінчиків не зовсім приємно ходити по плівковому дну, то надувная підлога повністю вирішить цю проблему.

Чим ширше бортики, тим безпечніше. Це важливо, якщо в басейні плаватимуть діти. Крім того, такий бортик можна використовувати в якості лежака: на ньому можна засмагати.

Великий плюс наявність зливного клапана в конструкції басейну: адже воду з нього необхідно іноді і виливати, а робити відрами це не зовсім зручно.

У набір до великим надувним басейном додаються різні корисні аксесуари. Це може бути тент, який захищає воду від листочків і паличок. Сачок допоможе в тому випадку, якщо з басейну потрібно виловити сміття.

А ще виробники часто пропонують в комплекті до басейну надувні комплекси (гірки, кільця для ігор з м'ячем) і іграшки (м'ячі, плавальні кола). Діти будуть із задоволенням з усім цим грати.

Надувні мають невеликі розміри і призначені для купання, як правило, дітей, або ж прийняття ванн дорослими на свіжому повітрі. Вони компактні, легкі і зручні. Головна перевага такого "водосховища" - це легкість установки. Але за ним важче доглядати, ніж у випадку з каркасним. Для того щоб, наприклад, очистити стінки такого резервуара - слід застосувати набагато більше сили.

Каркасний

Каркасні басейни мають жорстку конструкцію, що сприяє підвищенню його стійкості.

Особливості конструкції дозволяють купатися в такому басейні відразу декільком людям і не боятися при цьому, що деформуються борти.

Чаша каркасних басейнів найчастіше виготовляється з двошарового або тришарового ПВХ-матеріалу.

Каркасні басейни в Великій Багачці підходять для тривалого використання. Великий каркасний басейн вигідно купувати тим, у кого велика дачна ділянка, а також тим, хто проводить на дачі багато часу.

Збірно-каркасні басейни бувають: сезонні і морозостійкі. Плавальний басейн треба буде обов'язково збирати з закінченням літнього сезону, другий же - може простоя